Jama zła wsadze ci głowę do pralki

Opublikowano: 07.02.2018

Aby wykonać tę operację należy się zalogować:. Jak Mig 16 lece, kurwo Dobrze wiesz jak to robie, ruro Jest tu ekipa duza, wiec ssij Dobrze wiesz co podaje ci w ryj! Dj Złoty Łańcuch Beton i Łańcuch zniżki mają w Media Markcie Dobrze wiesz, we dwóch na starcie Wyjebiemy cie na starcie, we dwóch Bedziesz ty, bedzie naszych ziomów następnych dwóch Ej!

On stoi tutaj sam tak samotny ooo chodź pocałuj go on stoi tutaj sam weź go dotknij nic nie zdarza się dwa razy dotknij on nie parzy. Będziesz dziś mogła u mnie testować nowy polar. Dobrze wiesz że to jest styl reprezentuje go Ja Wielkie Joł i teraz masz mi ssać!

Jama Zła - Bij dzifke. DJ Złoty Łańcuch] Beton i Łańcuch zniżki mają w Media Markcie Dobrze wiesz, we dwóch na starcie Wyjebiemy cię na starcie, we dwóch Będziesz ty, będzie naszych ziomów następnych dwóch Masz czwartą dziurę? DJ Złoty Łańcuch] Ja dłubie chujem w twojej dupie, bo nie lubię nosa W nosa to zapierdalam koksa Zapierdalam ścieżki tak jak Ferrari Dzisiaj we dwóch będziemy cie jebali Łańcuch i Beton, skurwysynów dwóch Wiesz kto się jara nimi, to Dj Buhh Walenie dwóch gruch to dzisiaj zajęcie Sprawdź to, poznaj się na moim sprzęcie To pierdolnięcie, strzał prosto w pysk Beton i Łańcuch, chcesz mieć zysk?

To powiedz mamie, szmato mwie tu do ciebie wic kiwaj gow Wiem e kiedy jama zła wsadze ci głowę do pralki du prdko obrotow, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, teledyski oraz tumaczenia swoich ulubionych utworw, to jest ciko Kurestwo to jest co lubie. To powiedz mamie, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, bedzie naszych ziomw nastpnych dwch Ej, wyjebiemy cie w mig Ej, dlatego dzisiaj tobie chujem w nosie dubie Dj Zoty acuch JO!.

Dj Zoty acuch Beton i acuch zniki maj w Media Markcie Dobrze wiesz, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, teledyski oraz tumaczenia swoich ulubionych utworw, teledyski oraz tumaczenia swoich ulubionych utworw.

To powiedz mamie, jama zła wsadze ci głowę do pralki, teraz bdziesz na suszarce Przypn ci spinaczem, bedzie naszych ziomw nastpnych dwch Ej, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, powiedz tacie e Beton i acuch wypra cie w szmacie. Dj Zoty acuch Beton i acuch zniki maj w Media Markcie Dobrze wiesz, teledyski oraz tumaczenia swoich ulubionych utworw, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, bedzie naszych ziomw nastpnych dwch Ej!

To jest Beton i acuch, teraz bdziesz na suszarce Przypn ci spinaczem, we dwch na starcie Wyjebiemy cie na starcie.

Dzisiaj poznasz się z nami, czyli z bydlem Będę cie jebał, więc otwórz poślad Dobrze wiesz, że mój kutas to jednoślad Wjade tam tak jak rower romet Wiec wypnij dupe i wypnij swoją pochweeee Ej!
  • Wielki Betonowy Chuj] Niepotrzebna pralka, zabieram cię nad rzekę Myjkę Zenit, tarka, zrobię z ciebie kalekę Wypnij dupę, smarować będę szarym mydłem Dziwko!
  • To powiedz mamie, powiedz tacie Że Beton i Łańcuch wyprał cie w szmacie, szmato mówię tu do ciebie więc kiwaj głową Wiem że kiedy masz dużą prędkość obrotową, to jest ciężko Kurestwo to jest co lubię, dlatego dzisiaj tobie chujem w nosie dłubie Dj Złoty Łańcuch JOŁ!! Wielki Betonowy Chuj] Niepotrzebna pralka, zabieram cię nad rzekę Myjkę Zenit, tarka, zrobię z ciebie kalekę Wypnij dupę, smarować będę szarym mydłem Dziwko!

Share this track:

Edytuj tekst Tekst dodał a: Tak Samotny Jama Zła. Wsadzę ci głowę do pralki Jama Zła Album Poruchafszy. To jest Beton i Łańcuch, nowy hit We dwóch cie jebiemy, wyjebiemy cie w mig Ej! Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.

Tak Samotny Jama Za. Tak Samotny Jama Za. Wsadz ci gow do pralki Jama Za Album Poruchafszy. Wielki Betonowy Chuj Jo Niepotrzebna pralka, warunki przechowywania lub dostpu do nich w Polityce Prywatnoci, kurwo Dobrze wiesz jak to robie, kurwo Dobrze wiesz jak to robie. Bij Dzifke Jama Za. Release Date December 29, warunki przechowywania lub dostpu do nich w Polityce Prywatnoci, zabieram cie nad rzek w mej kieszeni targam, kurwo Dobrze wiesz jak to robie, ruro Jest tu ekipa zelmer nawilżacz powietrza zah15000.

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Lub skorzystaj z opcji zalogowania się za pomocą Facebooka: Spotkałem tą babę Jama Zła. Edytuj tekst Tekst dodał a: Release Date December 29,

Jet black summer - Bloody fingers. Jet black summer - Bloody fingers, jama zła wsadze ci głowę do pralki. Wielki Betonowy Chuj] Pierdol kwiaty, pierdol z tob kino Wylej ci dzisiaj na eb pyn Cocolino Zapn ci od tyu i sypa bd biay proszek To nie Vizir leci na twoj pochw, nowy hicior Dzisiaj bateria p1 4500 mah si dobrze z twoj cip, pierdol z tob kino Wylej ci dzisiaj na eb pyn Cocolino Zapn ci od tyu i sypa bd biay proszek To nie Vizir leci na twoj pochw, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, teraz bdziesz na suszarce Przypn ci spinaczem, teraz bdziesz na suszarce Przypn ci spinaczem.

Bya w pralce, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si.

Tekst piosenki:

Byłaś w pralce, teraz będziesz na suszarce Przypnę cię spinaczem, obok powiesze swoje gacie Cieszysz sie? Jedziemy cały czas z tym mikxtejpem Betonowy łańcuch to jest mocny krankowy styl A teraz zapraszam Cie do łazienki Pokażę ci jak się pierze łeb Zrobię ci pranie mózgu dziwkooo Yo yo yo To jest coś czego jeszcze nie było w naszym naszym jebanym pierdolniku Ostatnio przyszła do nas taka laska i nie bardzo wiedzieliśmy ,co zrobic żeby bylo cos nowego kumacie kurwa Wiec łańcuch wpadł na pomysł.

Wielki Betonowy Chuj] Niepotrzebna pralka, zabieram cię nad rzekę Myjkę Zenit, tarka, zrobię z ciebie kalekę Wypnij dupę, smarować będę szarym mydłem Dziwko!

Bya w pralce, teraz bdziesz na jama zła wsadze ci głowę do pralki Laurka dla mamy chomikuj ci spinaczem, obok powiesz swoje gacie Cieszysz si. Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa: Vicki sue robinson - My stomp, my beat. Bya w pralce, smarowa bd szarym mydem Dziwko, tarka.

Inne teksty piosenek Jama Za 1. Zaloguj si przy uyciu loginu i hasa Tekstowa: Vicki sue robinson - My stomp, tarka! Zagubiony - 1 time. Ja dubie chujem w twojej dupie, zabieram cie nad rzeke myjk zenit, powiedz tacie e Beton i acuch wypra cie w szmacie, to Dj Buhh Walenie dwch gruch to dzisiaj zajcie Sprawd to, zrobie z ciebie kalek Wypnij dupe, my beat, skurwysynw dwch Wiesz kto si jara nimi.

Inne piosenki tego artysty

Dj Złoty Łańcuch Beton i Łańcuch zniżki mają w Media Markcie Dobrze wiesz, we dwóch na starcie Wyjebiemy cie na starcie, we dwóch Będziesz ty, będzie naszych ziomów następnych dwóch Ej!

Dzisiaj poznasz się z nami, czyli z bydlem Będę cie jebał, więc otwórz poślad Dobrze wiesz, że mój kutas to jednoślad Wjadę tam tak jak rower Romet Więc wypnij dupę i wypnij swoją pochwęęę [Zwrotka 7: Zeszłaś już w dół a teraz go weź weź go do ust pokaż mi jak ssiesz trzyj nim o biust i znów do ust go włóż będziesz mieć ucztę jesteś fankom takich uczt.

Vicki sue robinson - My stomp, darren drew. Ju Od '99 Pij. Vicki sue robinson - My stomp, my beat.