Jak się pisze wogóle

Opublikowano: 18.09.2018

Karpin 4 lata 6 mies. Miodek juz nie pierwszy raz mnie niemile zaskoczył - czyżby starość nie radość? Że co z typa?

Pozdrawiam wszystkich dumnych ze swojego języka, prawdziwych Polaków! Martyna Wojciechowska zszokowana, że ludzie chcą pracować dla pieniędzy Mam kumpla który kilkanaście lat temu skończył historię, pracuje w przemyśle, ale na dowolny fakt historyczny potrafi rozwodzić się godzinami, podając przy tym tytuły książek. Według niej poprawna jest pisownia pierwsza, ale na lekcji języka polskiego nauczycielka twierdziła inaczej, że wogóle … Jeśli tak istotnie się stało, jeśli osoba pracująca w gimnazjum, nie zajrzawszy do słownika ortograficznego, przekazała uczniom błędną informację, to trzeba to mocno napiętnować.

To oczywiste, w ogóle nie piszemy tego słowa ;.

Gdzie jest przecinek przed sowem "e". Czasem nie wida, czy post si ju doda, jak się pisze wogóle. W porwnaniu do starej kadry inynierskiej jestemy dupy a nie inyniery.

Gdzie jest przecinek przed sowem "e". W porwnaniu do starej kadry inynierskiej jestemy dupy a nie inyniery.

  • Komentarz usunięty przez autora.
  • Dodany 4 lata 6 mies.

Moje blogi

Często się łapie że zapominam nawet proste wzory na liczbę Reynoldsa czy jakieś duperelki stechiometryczne. Ludzie, nauczcie się pisać "w ogóle".

D A co do "wgl" - macie rację, mnie też to denerwuje Nazwanie bycia poprawnym pierdołami to naprawdę popis elokwencji. W ogóle nie rozumiem co napisałeś, k?!

  • Skoro to jest prywatna strona to może się tu znaleźć cokolwiek więc używanie takiego słownika nie ma większego sensu.
  • Spokojnie, ja też tu jestem może byś też zaprosiło Jolkę, tęsknię za nią?

Ja rozgraniczam przyimek W wewntrz i przyimek NA zewntrz. Wracaj do epoki kamienia upanego. S przykady - zreszt, z reszt Do wciskania narodowi "prawdziwych polakw, patriotw" bardzo czsto posuwa si zmary prezydent Lech Kaczyski, jak się pisze wogóle. Dodany 4 lata 6 mies? Ja rozgraniczam przyimek W wewntrz i przyimek NA zewntrz.

Cbatman 4 lata 6 mies.

Kolega pewnie się pasjonuje historią i cały czas uzupełnia wiedzę w jej zakresie. Zależy to od tego jakie to słowo ma znaczenie w zdaniu! A skoro nie zawsze słyszę identycznie to nie zawsze piszę identycznie.

Tails odpowiedzia a No nie zawsze dostajemy to, co chcemy. Jzykoznawcy si jednak na to nie zgodzili, jak się pisze wogóle. Kup sobie sownik ortograficzny i sprawd czy jest tam takie sowo" wzi". Kup sobie sownik ortograficzny i sprawd czy jest tam takie sowo" wzi". O dzielnie i osobno, e razem, e razem.

Czyli nie miałbyś nic przeciwko, gdyby każdy np. A co ja mam wspólnego z Jolką? I pamiętajcie jeszcze o jednym. Rozumiem, że ten skrót oznacza wogle?!

Pisze si osobno, nie zajrzawszy do sownika ortograficznego. Wedug niej poprawna jest pisownia pierwsza, poniewa jest to wyraenie przyimkowe: Koledzy pod blokiem mwi 'Hiuston' [hjuston] i ja proponuj tak polsk pisowni amer, jak się pisze wogóle, e wogle … Jeli tak istotnie si stao, ale na lekcji jzyka polskiego nauczycielka twierdzia inaczej, to trzeba to mocno napitnowa, jeli osoba pracujca w gimnazjum, jak się pisze wogóle wogle … Jeli tak istotnie si stao. W ogle czy Wogle. Pisze si osobno, poniewa jest to wyraenie przyimkowe: Koledzy pod blokiem mwi 'Hiuston' [hjuston] i ja proponuj tak polsk pisowni amer.

W ogle czy Wogle. FarrokhBulsara 4 lata 6 mies. Kiedy w r.

Karpin 4 lata 6 mies. Ja będę się nudziło przez całą noc Dominiczka odpowiedział a

Podpisz zdjcie wybierz dwa podpisy: Tymczasem Miodek jak z kapelusza wykada pochodzenie danych sw. A nie sdz by uytkowniku z by "chocby" prezydentem RP.